Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 2932 hodnocení
5
2798x
4
55x
3
8x
2
6x
1
65x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

VH Avatar autora Veronika Hromadová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.7.2023
Velmi spokojená, mají dobré ceny a hezké zboží. Určitě to nebyl poslední nákup.
MK Avatar autora Marcela Kohoutkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.7.2023
ZL Avatar autora Zuzana Luterová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2023
JZ Avatar autora Jana Zábilková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2023
Skvělý materiál i střih, šaty nosím skoro denně a moc ráda. Chválí je i okolí!!!
KN Avatar autora Kateřina Novotná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.7.2023
+ Spokojenost

ET Avatar autora Erika Tapajčikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.7.2023
Vyborná komunikácia,rýchle dodanie.
LK Avatar autora Ladislav Koplík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.7.2023
MD Avatar autora Milena Doležalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.7.2023
S obchodem jsem spokoljena, všem doporucuji
KK Avatar autora Kateřina Knížetová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.7.2023
JK Avatar autora Jindra Kašpárková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.7.2023
Velmi, zboží došlo rychle.
EV Avatar autora Ester Veselková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.7.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.7.2023
+ Výběr zboží
+ Rychlost vyřízení objednávky
+ Komunikace se zákazníky

Veliká spokojenost, objednávka byla rychle vyřízena.
BV Avatar autora Barbora Vingárková Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 6.7.2023
Ano byla jsem spokojena ale výměna zboží by měla proběhnout bezplatně.Jak je to třeba u Abouyou
Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 5.7.2023
+ Vše proběhlo OK
+ Velikost odpovídá popisu
- U některého zboží není velikostní tabulka. XL není vždy to samé.

VB Avatar autora Veronika Brandejská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.7.2023
NV Avatar autora Nikola Vašková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.7.2023
ŽK Avatar autora Žaneta Kociánová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.7.2023
JC Avatar autora Jana Caletková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.7.2023
JC Avatar autora Jitka Císařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.7.2023

Ovládací prvky výpisu

2948 položek celkem